
Монтажний кутник в жовтому оцинку 30х200х200 / 3мм, польського виробника 150
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: KatOgr31515
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монтажний кутник в жовтому оцинку польського виробника.
- ширина 30мм
- ребра довжиною 200мм + 200мм
- товщина металу 3мм
- підсилений ребром жорсткості
- ширина 30мм
- ребра довжиною 200мм + 200мм
- товщина металу 3мм
- підсилений ребром жорсткості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид куточка | Рівнополочний |
| Стан виробу | Нове |
| Призначення куточка | Загальна |
| Матеріал куточка | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Габаритні розміри | |
| Довжина куточка | 150 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Ширина полиці | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴
