
Лещата "GeKo" багатофункційні 100мм
4 705 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01034
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункційні лещата з можливістю повороту на 360° по вертикалі і горизонталі, що робить лещата надзвичайно універсальним інструментом.
Лещата ідеально підходять для слюсарних майстерень, майстерень загальної механіки тощо.
Загартовані губки лещат мають хрестоподібні насічки, які забезпечують надійну фіксацію будь-якого предмета в лещатах.
Характеристики продукту:
виготовлені з найкращих матеріалів у своєму класі
лещата з поворотом на 360° по вертикалі/горизонталі
має шкалу, завдяки якій можна контролювати кут нахилу губок відносно осі лещат
професійно загартовані лещатні губки з додатковими поперечними пропилами
загартоване ковадло
Крім стандартних губок, лещата також мають губки для кріплення труб
Технічні характеристики:
Тип: поворотний - багатофункціональний
Розмір щелепи (дюйми): 4 дюйма
Ширина губки: 100 мм
Максимальний отвір: 100 мм
Матеріал: чавун
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лещат | слюсарні |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 100 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 100 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність затиску для труб і циліндричних деталей | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 705 ₴





