
Круг абразивний зачисний "GeKo" по металу 125х6 / 22,2мм
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: G00009
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зачисний диск по металу. Призначений для установки на кутові шліфувальні машини - монтажний отвір 22,23 мм. Виріб виготовлено з високоякісного матеріалу. Грубозернистий, має абразив, зв'язаний синтетичною смолою і армований скловолокном. Надзвичайно міцні абразивні зерна з оксиду алюмінію відповідають за високу ефективність шліфування матеріалу та забезпечують продовжений термін служби інструменту. Ідеально підходить для майстерні та роботи з листовим металом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун |
| Вид обробки | Зачистний |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


