
Лопата для снігу металева від польського виробника з дерев'яним держаком: 48х30/130 см
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: zm-5722
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лопата для снігу металева від польського виробника з дерев'яним держаком.
Ширина 48 см.
Висота 30 см.
Повна довжина з Т-подібним держаком 130 см. Металева лопата для снігу + дерев'яна ручка - надійний інструмент для прибирання снігу, ідеальний для інтенсивного використання. Основні характеристики продукту: Металева конструкція: забезпечує міцність і тривалий термін служби Дерев'яна ручка: гарантує зручне захоплення та природне прилягання Ця лопата ідеально підходить для прибирання снігу з під'їздів, тротуарів та інших поверхонь, забезпечуючи надійність і зручність роботи.
Ширина 48 см.
Висота 30 см.
Повна довжина з Т-подібним держаком 130 см. Металева лопата для снігу + дерев'яна ручка - надійний інструмент для прибирання снігу, ідеальний для інтенсивного використання. Основні характеристики продукту: Металева конструкція: забезпечує міцність і тривалий термін служби Дерев'яна ручка: гарантує зручне захоплення та природне прилягання Ця лопата ідеально підходить для прибирання снігу з під'їздів, тротуарів та інших поверхонь, забезпечуючи надійність і зручність роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Довжина леза | 300 мм |
| Ширина леза | 480 мм |
| Довжина рукоятки | 1000 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴
