
Бур садовий польського виробника "ZygMir" ручний 3-х витковий діаметром 230 мм
1 619 ₴
- Готово до відправки
- Код: zm-6170
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий ручний бур використовують під час буріння лунок, щоб встановити стовпчики для огорожі.
Кількість витків: 3
Довжина бура: 120 см
Довжина ручки: 51 см
Діаметр труби: 25 мм
Діаметри шнека, в асортименті: 90, 110, 140, 170, 200, 230, 250 мм
Кількість витків: 3
Довжина бура: 120 см
Довжина ручки: 51 см
Діаметр труби: 25 мм
Діаметри шнека, в асортименті: 90, 110, 140, 170, 200, 230, 250 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Форм-фактор | Цільний |
| Кількість ножів (шнека) | 3 |
| Довжина інструменту | 1100 мм |
| Діаметр труби | 25 мм |
| Довжина рукоятки | 510 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 1.6 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диаметр ножей (шнека) | 230 |
| Прорезиненная рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 619 ₴

