
Набір головок торцевих і насадок-біт "GeKo" 1/4" 38 штук з хром-ванадівої сталі CrV
830 ₴
- Готово до відправки
- Код: G10152
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ключів від відомого бренду GEKO складається з 38 елементів.
Особливості продукту:
всі елементи виготовлені з високоякісної хром-ванадієвої сталі CrV
все це упаковано в міцну валізу з міцного синтетичного матеріалу
Тріскачка 1/4" з 45 зубцями та ергономічною ручкою
включає пакет 1/4" головок і набір біт
Вміст набору:
Торцеві ключі
2 подовжувачі 1/4" 50 і 100 мм
1x T-подібна ручка 110 мм
1x карданний шарнір 1/4"
1x 1/4" викрутка для головок і біт
1x тріскачка 1/4"
14 6-точкових головок з головкою 1/4" (20 мм): 3,5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм
1/4" біт:
5x HEX (шестирний ключ): H3, H4, H5, H6, H8
6x TORX: T10, T15, T20, T25, T30, T40
2х ВП: ВП1, ВП2
2x PH: PH1, PH2
3x Flat: SL4; SL5.5; SL6.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Квадрат |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 3.5 мм |
| Кількість в наборі | 38 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Омедненный инструмент | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴




