
Секатор садовий "John Gardener" profi, для гілок до 20мм, алюмінієві ручки, загальна довжини 200мм
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: G72005
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор садовий 200 мм, алюмінієві ручки.
Виготовлений з високоякісних матеріалів. Леза секатора з високоякісної сталі 65 Mn, покритої тефлоном, забезпечують легкий, точний і швидкий різ. Рукоятки виготовлені з алюмінію, що робить інструмент легким, зручним і надійним у руці.
Особливості продукту:
клинок виготовлений з високоякісної сталі 65 Mn, покритої тефлоном
загальна довжина секатора: 200 мм
алюмінієві ручки секатора
ідеально підходить для обрізання квітів, пагонів дерев і кущів тощо.
Технічні характеристики:
Максимальний діаметр різу: 20 мм
Матеріал клинка: сталь 65 Mn
Матеріал ручки: алюміній, ABS, TPP
Тип леза: ножиці
Загальна довжина: 200 мм
Довжина леза: 55 мм
Довжина ручки: 130 мм
Застосування: обрізка квітів, дрібних гілочок, пагонів дерев і кущів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 55 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Загальна довжина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴




