
Гілкоріз "John Gardener" тип лез ковадло, шарнірний, телескопічні ручки, для гілок до 55мм
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: G72018
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телескопічний гілкоріз 680-940 мм
Гілкоріз з лезами типу ковадло з телескопічною ручкою - це професійний інструмент, який можна використовувати для робіт по догляду за садом. Чудово підійде для заходів з підготовки саду до весни. Засіб також підходить для обрізки плодових дерев, щоб більше світла потрапляло в крону. Виріб виготовлено із загартованої сталі, покритої тефлоном, тому ножиці стійкі до корозії.
Ручки секатора виготовлені з поліпропілену (PP) і термопластичного каучуку (TPR), що забезпечує надійний і зручний хват навіть мокрими і слизькими руками.
Особливості продукту:
леза виготовлені з високоякісної сталі HCS
телескопічні ручки
загальна довжина секатора: 680 – 940 мм
ручки секатора з поліпропілену (PP) і термопластичної гуми (TPR)
ідеально підходить для зрізання твердих пагонів і гілок
лезо з тефлоновим покриттям
Технічні характеристики:
Максимальний діаметр різу: 55 мм
Матеріал клинка: сталь HCS, тефлон
Матеріал ручки: сталь, поліпропілен, термопластична гума
Тип клинка: ковадло
Загальна довжина: 680 - 940 мм
Довжина леза: 90 мм
Довжина ручки: 490 - 740 мм
Застосування: зрізання гілок, гілок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 90 мм |
| Максимальний діаметр реза | 55 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 940 мм |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прорезиненная рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴






