
Гілкоріз "John Gardener" тип лез ковадло, шарнірний, телескопічні ручки, для гілок до 50мм
955 ₴
- Готово до відправки
- Код: G72020
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гілкоріз телескопічний з шарнірним ковадлом 650-960 мм
Наковальний шарнірний секатор для гілок з телескопічною ручкою - професійний інструмент, який можна використовувати для робіт по догляду за садом. Чудово підійде для заходів з підготовки саду до весни. Засіб також підходить для обрізки плодових дерев, щоб більше світла потрапляло в крону. Виріб виготовлено із загартованої сталі, покритої тефлоном, тому ножиці стійкі до корозії.
Особливості продукту:
леза виготовлені з високоякісної сталі HCS
телескопічні ручки
загальна довжина секатора: 650 – 960 мм
ручки секатора з пінополіуретану
ідеально підходить для зрізання твердих пагонів і гілок
лезо з тефлоновим покриттям
Технічні характеристики:
Максимальний діаметр різу: 50 мм
Матеріал клинка: сталь HCS, тефлон
Матеріал ручки: сталь, пінополіуретан
Тип клинка: ковадло
Загальна довжина: 650 - 960 мм
Довжина леза: 85 мм
Довжина ручки: 450 - 770 мм
Застосування: зрізання гілок, гілок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 85 мм |
| Максимальний діаметр реза | 50 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 960 мм |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прорезиненная рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴






