
Гілкоріз "John Gardener" тип лез ножицевий, телескопічні ручки, для гілок до 35мм
980 ₴
- Готово до відправки
- Код: G72017
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гілкоріз з телескопічними ручками 650-900 мм
Гілкоріз з телескопічною ручкою - професійний інструмент, який можна використовувати для робіт з догляду за садом. Чудово підійде для заходів з підготовки саду до весни. Засіб також підходить для обрізки плодових дерев, щоб більше світла потрапляло в крону. Виріб виготовлено із загартованої сталі, покритої тефлоном, що робить його стійким до корозії.
Ручки гілкоріза виготовлені з поліпропілену (PP) і термопластичного каучуку (TPR), що забезпечує надійний і зручний хват навіть мокрими і слизькими руками.
Особливості продукту:
леза зі сталі HCS
телескопічні ручки
загальна довжина секатора: 650 – 900 мм
ручки секатора з поліпропілену (PP) і термопластичної гуми (TPR)
ідеально підходить для зрізання твердих пагонів і гілок
лезо з тефлоновим покриттям
Технічні характеристики:
Виробник: GEKO
Максимальний діаметр різу: 35 мм
Матеріал клинка: сталь HCS, тефлон
Матеріал ручки: сталь, поліпропілен, термопластична гума
Тип леза: ножиці
Загальна довжина: 650 - 900 мм
Довжина леза: 70 мм
Довжина ручки: 490 - 740 мм
Застосування: зрізання гілок, гілок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 70 мм |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 900 мм |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прорезиненная рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴









