
Секатор садовий "John Gardener" profi, для гілок до 25мм, металеві ручки з дерев'яними накладками
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: G72002
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор садовий 200 мм, дерев'яні ручки
Ножиці садові одноручні. Виготовляється з високоякісних матеріалів. Леза секатора з високоякісної сталі HCS забезпечують легке, точне та швидке різання.
Особливості продукту:
леза виготовлені з високоякісної сталі HCS
загальна довжина секатора: 200 мм
ручки секатора з дерев'яними вставками
ідеально підходить для обрізання квітів, пагонів дерев і кущів тощо.
Технічні характеристики:
Максимальний діаметр різу: 25 мм
Матеріал клинка: сталь HCS
Матеріал ручки: сталь, дерево
Тип леза: ножиці
Загальна довжина: 200 мм
Довжина леза: 60 мм
Довжина ручки: 90 мм
Застосування: обрізка квітів, дрібних гілочок, пагонів дерев і кущів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 60 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Загальна довжина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴




