
Секатор садовий "GeKo" для гілок до 20мм, пластмасові ручки, загальна довжини 200мм
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: G72003
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий секатор 200 мм, пластикові ручки
Одноручні садові ножиці GEKO. Виготовляється з високоякісних матеріалів. Леза секатора з високоякісної сталі HCS, покриті тефлоном, забезпечують легке, точне та швидке різання. Ручки виготовлені з міцного пластику, завдяки чому інструмент легкий і зручно і надійно лежить в руці.
Особливості продукту:
леза виготовлені з високоякісної сталі HCS, покритої тефлоном
загальна довжина секатора: 200 мм
ручки секатора з міцного пластику
ідеально підходить для обрізання квітів, пагонів дерев і кущів тощо
Технічні характеристики:
Максимальний діаметр різу: 20 мм
Матеріал клинка: сталь HCS, покрита тефлоном
Матеріал ручки: пластик
Тип леза: ножиці
Загальна довжина: 200 мм
Довжина леза: 50 мм
Довжина ручки: 120 мм
Застосування: обрізка квітів, дрібних гілочок, пагонів дерев і кущів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 50 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴


