
Набір насадок "GeKo" 1/2"x10мм Spline (M5-M12), комплект 6шт.
170 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: G10042
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір насадок (викуткових біт) SPLINE M5-M12 з перехідником 1/2".
Біти п'яти різних розмірів дозволяють виконувати спеціалізовані роботи в автомайстернях і механічних сервісах.
Насадки виготовлені з високоякісної сталі S2, характеризуються високою механічною міцністю та дуже хорошою стійкістю до кручення.
У комплекті з гайковими ключами є перехідник з шестигранною рукояткою 10 мм, пристосований для роботи з тріскачкою 1/2".
Характеристики продукту:
- п'ять шліцевих насадок SPLINE розмірів M5-M12
- У набір входить 10-мм шестигранний адаптер, адаптований до тріскачки 1/2".
- Ключі виготовлені з високоякісної сталі S2 з високою твердістю і стійкістю до кручення
- біти довжиною 30 мм
Характеристики продукту:
Тип: Сплайн
Матеріал: S2
Довжина: 30 мм
Розміри: М5, М6, М8, М10, М12
Адаптер: 10 мм шестигранний з кріпленням 1/2".
Кількість елементів комплекту: 6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 10 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Квадрат | 1/2" |
| тип біт | |
| тип біт | Spline |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴/комплект

