Новинка

Ніж складаний (цизорик) туристичний "GeKo" з блокадою, лезо нержавіючої сталі
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01891
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний складаний ніж BLACK SURVIVAL SERIES – універсальність, функціональність і надійність в одному!
Якщо вам потрібен надійний інструмент для щоденного використання, виживання або активного відпочинку, туристичний кишеньковий ніж BLACK SURVIVAL SERIES виправдає всі ваші очікування. Компактний, легкий і практичний, він стане вашим нерозлучним супутником.
Технічні характеристики:
Тип ножа: зі складаним лезом
Тип леза: гладке
Загальна довжина: 200 мм
Довжина леза: 85 мм
Довжина ручки: 115 мм
Ширина леза: 30 мм
Товщина клинка: 2,8 мм
Вага: 119 г
Матеріал леза: нержавіюча сталь 420J2
Матеріал ручки: алюміній
Додаткові елементи: кліпса на ремінь, замок вкладиша
Особливості продукту:
Тип ножа: складне лезо забезпечує зручне перенесення та безпечне використання.
Профіль леза: Drop point - універсальна форма, ідеальна як для точних різів, так і для більш складних завдань.
Тип леза: гладке, ідеальне для точного різання різноманітних матеріалів.
Міцне лезо:
Довжина 85 мм, ширина 30 мм і товщина 2,8 мм - забезпечують належну міцність і легкість маневрування.
Матеріал: нержавіюча сталь 420J2, стійка до корозії та легко заточується.
Легка та ергономічна ручка:
Виготовлений з алюмінію, він гарантує довговічність і комфорт використання.
Довжина 115 мм, ідеально лягає в руку, забезпечуючи надійний хват.
Додаткові елементи:
Замок вкладиша: фіксує лезо у відкритому положенні, забезпечуючи безпеку під час використання.
Кліпса для пояса: дозволяє зручно носити ніж для швидкого доступу.
Чому варто обрати BLACK SURVIVAL SERIAL?
Компактні розміри: ідеально підходить для носіння в кишені, на поясі або в рюкзаку.
Висока функціональність: поєднання міцності з сучасним дизайном.
Міцні матеріали: міцна нержавіюча сталь і легка алюмінієва ручка.
Тактичний кишеньковий ніж BLACK SURVIVAL SERIES - інструмент, який завжди буде під рукою - незалежно від ситуації. Незамінний під час повсякденних завдань, екскурсій або кемпінгу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 420J2 |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 85 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴








