
Будівельна ванна "GeKo" прямокутна пластикова 60 літрів
305 ₴
- Готово до відправки
- Код: G66106
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для змішування та транспортування сухих і вологих розчинів. Виготовлений з поліпропілену. Ємність 40 літрів.
Матеріал: гнучкий пластик
Ємність 40 літрів
Розміри (довжина x ширина x висота) зовнішні 710 x 405 x 230 мм
внутрішні 650 х 340 х 210 мм
Ємність 60 літрів
Розміри (довжина x ширина x висота) зовнішні 740 x 390 x 290 мм
внутрішні 680 х 330 х 290 мм
Ємність 80 літрів
Розміри (довжина x ширина x висота) зовнішні 775 x 500 x 310 мм
внутрішні 720 х 430 х 305 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Форма відра | Прямокутна |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Объем | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴
